• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg

102-king-pinKlub King Pin to przestronne wnętrze, najnowocześniejszy design, miła i profesjonalna obsługa, przyjazna atmosfera i całkiem świeża propozycja dla klubowiczów. Klub wyposażony jest w podświetlany parkiet taneczny, profesjonalne oświetlenie, nagłośnienie, strefę VIP, bezprzewodowy Internet. Elegancja zmieszana z nowoczesnością powodują, że odnajdzie się u nas każdy bez względu na wiek.


Każda uroczystość zorganizowana w King Pin Club & Restaurant, to coś więcej niż świetna zabawa i wspaniała atmosfera – to także wyśmienita uczta przygotowana przez kuchnię. Niepowtarzalny wystrój, wyjątkowy klimat miejsca, dbałość o najwyższą jakość oraz fachowa i dyskretna obsługa stanowią gwarancję niezapomnianych chwil.
Dokładając wszelkich starań przygotujemy ofertę, wykwintne menu, program artystyczny lub oprawę muzyczną dostosowane do Państwa życzeń i budżetu. Jesteśmy elastyczni oraz otwarci na potrzeby i wymagania naszych Klientów.

Proponujemy Państwu komfortową, dużą salę do 100 osób oraz mniejszą, bardziej kameralną do 20 osób.

Przyjęcia okolicznościowe, urodziny, imieniny, rocznice, wieczory kawalerskie lub panieńskie, stypy, wesela, imprezy firmowe i integracyjne, bankiety z cateringiem, konferencje firmowe, turnieje sportowe w kręgle, Mikołajki dla dzieci z prezentami ,bale karnawałowe, Dzień Dziecka, wieczory tematyczne, imprezy prezentacyjne i sprzedażowe, bankiety z grą w kręgle lub z imprezą taneczną to specjalność King Pin Club & Restaurant.

Chcesz spędzić niezapomniany wieczór w gronie swoich najbliższych znajomych?
Masz ochotę zapomnieć się na chwilę i rzucić w wir dobrej zabawy? Zapraszamy do nas!
My zatroszczymy się o poczęstunek, atrakcje i rozgrzany do czerwoności parkiet. Dostarczymy Wam wiele wrażeń, co uczyni tę noc niezapomnianą.
Doskonałe menu, skomponowane specjalnie na tą okoliczność, zadowoli najbardziej wybredne podniebienia. Rywalizacja przy kręglach to idealne uzupełnienie tego spotkania.
Super zabawa w rytm najlepszej muzyki, wyśmienita obsługa oraz bardzo miła atmosfera to recepta na udaną imprezę.

Rezerwacja i informacja pod nr. tel: 669 725 502

 

 

07-king-pin 97-king-pin

  04-king-pin 08-king-pin 122-king-pin

 

KING PIN Ostróda © Wszelkie prawa zastrzeżone 2018